Ponadczasowa elegancja kamienia

Alicante jest zakładem kamieniarskim z siedzibą w Policach, na terenie województwa Zachodniopomorskiego, istniejącym w branży od 21 lat.

Realizujemy zamówienia na blaty kuchenne, łazienkowe, schody wewnętrzne i zewnętrzne, elementy kominkowe, posadzki, okładziny ścienne, elementy polerowane, parapety z kamieni naturalnych z całego świata i inne nietypowe.

Będąc aktywnym w kreowaniu swojego wizerunku oraz podejmując współpracę z wieloma światowymi markami, ze swoim asortymentem dotarliśmy do najdalszych zakątków kraju oraz wielu krajów Europy.

Jesteśmy firmą bazującą na doświadczeniu naszych pracowników !

Wspieramy się najnowocześniejszymi technologiami, podwyższamy standard obsługi klienta poprzez szkoleni, bierzemy udział w targach branżowych w Polsce.

Ponadczasowa elegancja kamienia

Szybki rozwój firmy Alicante motywuje nas do jeszcze intensywniejszej pracy. Naszą szeroką ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, którym oferujemy fachową obsługę i pomoc jak i do architektów, którzy w naszym magazynie znajdą inspirację do swoich projektów.

Powierzchnie Silestone są wykonane w ponad 90% z naturalnego kwarcu. Dostępne w ponad 80 kolorach i teksturach, są idealnym wyborem przy aranżacji powierzchni wewnętrznych.

Cosentino oferuje szeroki wachlarz kamieni z całego świata: łupek, bazalt, brazylijski granit, trawertyn i wiele innych. Przejrzyj nasz dział i poznaj świat kolorów i rodzajów wykończeń.

Dekton to powierzchnia ultrakompaktowa oferowana przez Cosentino. Materiał wykonany ze szkła, porcelany i kwarcu. Dzięki bardzo niskiej porowatości jest wszechstronny i wysoce wytrzymały.